Muhtarlar Günü Törenle Kutlandı

  • Anasayfa
  • Muhtarlar Günü Törenle Kutlandı
Muhtarlar Günü Törenle Kutlandı

Muhtarlar Günü Törenle Kutlandı

  • 05-09-2017

Muhtarlar Günü dolayısıyla Sultanbeyli’de tören düzenlendi ve Aydos Sosyal Tesisi’nde muhtarların da katılımıyla değerlendirme toplantısı yapıldı. İlçe Kaymakamı Metin Kubilay ve Belediye Başkanı Hüseyin Keskin muhtarlara başarı belgesi takdim etti.

Belediye Başkanı Hüseyin Keskin toplantıda yaptığı konuşmada Muhtarların bu özel gününü kutlayarak her birine hayırlı hizmetler diledi. Muhtarların devlet ile vatandaşlar arasında adeta bir köprü vazifesi üstlendiğini ifade eden Başkan Keskin, “Özveriyle çalışan tüm muhtarlarımızın günü kutlu olsun. “Kaymakamımızın şahsında tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ederim. Sultanbeyli’de pandemi sürecinde hep birlikte mücadele ediyoruz. Mücadelemiz istediğimiz sonucu alana kadar sürecek. Vatandaş olarak her birimiz tedbirlere uyduğumuz takdirde bu zorlu süreçte başarıya ulaşacağımızı biliyoruz. İnşallah daha sağlıklı günlere hep birlikte ulaşacağız. ” dedi.

İlçe Kaymakamı Metin Kubilay da yaptığı konuşmada muhtarlara başarılar diledi. Muhtarların gününü kutlayan Kubilay, “Salgınla mücadelede her birimize iş düşüyor. Belediye Başkanımıza özellikle salgınla mücadelede verdiği destekten dolayı teşekkür ederim. Muhtarlarımız her alanda olduğu gibi pandemi döneminde de çalışmalarını sürdürüyor. Emekleriniz takdire şayan. İlçemizi hep birlikte kalkındıracağız.” dedi.
Toplantının ardından Kent Meydanı’nda çelenk sunma töreni yapıldı. Muhtarlar Dernek Başkanı ve Hasanpaşa Mahalle Muhtarı Orhan Bahadır burada yaptığı konuşmada, muhtarlık müessesinin önemine değindi.

İstek, şikayet ve önerileriniz için lütfen iletişime geçin